Widziałem dźwig!

Dodane: 19-05-2014 09:13
Widziałem dźwig! Wcześniej napisałem nieco o samych dźwigach i tym czym właściwie są te urządzenia. Tym razem napiszę o zastosowaniach żurawi samochodowych. Mógłbym pisać o stosowaniu takich maszyn na budowach czy przy konstruowaniu mostów i innych konstrukcji. Ja jednak chcę napisać o zabawniejszych zastosowaniach dźwigów. W Polsce raczej...Wcześniej napisałem nieco o samych dźwigach i tym czym właściwie są te urządzenia. Tym razem napiszę o zastosowaniach żurawi samochodowych. Mógłbym pisać o stosowaniu takich maszyn na budowach czy przy konstruowaniu mostów i innych konstrukcji.

Ja jednak chcę napisać o zabawniejszych zastosowaniach dźwigów. W Polsce raczej nikt tego nie robił ale w Brytyjskim programie rozrywkowym/samochodowym dźwigi pojawiały się często - bynajmniej nie były testowane!

Oczywiście chodzi o magazyn Top Gear (w Polsce można kupić miesięcznik o takim tytule). W tym wpisie opiszę jedno z zastosowań dźwigów samochodowych. Otóż prowadzący program Jeremy Clarkson postanowił przetestować samochód z Polski. Wybór padł na Poloneza (stara wersja) - samochód oczywiście był bardzo kiepski na tle konkurencji aut z za zachodniej granicy ale nadał się świetnie do tego żeby urządzić nim zabawę za pomocą dźwigów. Zobaczcie sami:Mam nadzieję, że mateiał nadal jest dostępny. Dobrze, że już nie produkujemy takich okropnych samochodów. Szkoda, że w naszym kraju nikt nie ma takiego poczucia humoru żeby tak wykorzystywać dźwigi. usługi dźwigowe bydgoszcz
Więcej informacji także tutaj usługi dźwigowe bydgoszcz
Na temat usługi dźwigowe bydgoszcz to też niezłe źródło
Na temat usługi dźwigowe bydgoszcz to też niezłe źródło
Oprócz tego mogę jeszcze odesłać do: usługi dźwigowe bydgoszcz - moim zdaniem są to całkiem pomocne materiały.